Twocosmetics

two cosmetics

Two cosmetics je mladá, svieža slovenská značka, ktorá ručne vyrába 100% prírodné kozmetické produkty vhodné pre vegánov a vegetariánov. Od roku 2016 nám prinášajú oku, nosu a pokožke lahodiace produkty.
2/two – číslo dva predstavuje použitie dvoch hlavných ingrediencií v prírodnej kozmetike a zároveň reprezentuje dvojicu ľudí, ktorí za ňou od začiatku stoja.

História značky sa píše od roku 2016, kedy bola založená pod názvom 2SIS cosmetics. Predstavoval ju príbeh o dvoch sestrách, jednom nepodarenom balzame na pery, podarenom tuhom mydle, novej záľube vo výrobe kozmetiky a vylúčení zo štúdia na vysokej škole, ktorý to celé odštartoval. Dnes za značkou stojí Maťa a jej priateľ Marek. V ponuke nájdete balzamy na pery, tuhé mydlá, šumivky do kúpeľa, tuhé šampóny, kondicionéry, telové maslá, sprchové želé, či kolekciu pre mamičky a detičky. Taktiež sa značka venuje aj ekológií a zero waste, preto v portfóliu nájdete veľmi obľúbené znovupoužiteľné odličovacie tampóny, mydlové orechy, či upcyklované mydelničky.

 

Položiek 1 do 12 z celkového počtu 19

Nastaviť zostupne

Strana:
  1. 1
  2. 2

Položiek 1 do 12 z celkového počtu 19

Nastaviť zostupne

Strana:
  1. 1
  2. 2